PROJEKTY ZREALIZOWANE

KONCERT (2)Koncert skrzypcowy – Julita i Paula Sokołowskie – 07.11.2009

Dnia 9.11.2011 w salach Conservatoire Nationale wraz ze stowarzyszeniami Union Franco-Polonaise i Association FRANCE-POLOGNE de Saint Maur des Fossés  zorganizowaliśmy koncert dwóch, utalentowanych skrzypaczek – Julity i Pauliny Sokołowskich. W przerwach mogliśmy również oglądać występy dzieci z miejscowego konserwatorium.

KONCERT (8)Szkoła Liderów Polonijnych – Zegrze – 23.06-4.07.2010

Projekt jest kierowany do osób w wieku 20-35 lat, które już mają doświadczenia w działalności polonijnej lub społecznej. Są liderami lub mają potencjał, aby stać się nimi. Celem projektu jest  wsparcie rozwoju kompetencji liderskich uczestników, aby skuteczniej działali w swoich środowiskach polonijnych oraz lokalnych w kraju zamieszkania. Program będzie także wzmacniał więzi z Polska, przez przybliżenie im polskiej rzeczywistości. Chcemy, aby absolwenci naszego programu nawiązywali współpracę z innymi organizacjami polonijnymi oraz organizacjami pozarządowymi i instytucjami w Polsce przy realizacji projektów. Projekt ma charakter edukacyjny, obejmuje cykl warsztatów i wizyt studyjnych. W 2010 r. Anita Wojtowicz – prezydent Stowarzyszenia Florek Entertainment została absolwentką Europejskiej Szkoły Liderów Polonijnych.

 

KONCERTKoncert zespołu KULT – Paryż – 12.10.2011

Koncert zorganizowany wraz ze stowarzyszeniem Open Generation. Wydarzeniu przyświecało hasło „Dialog pomiędzy różnicami”.Połączenie muzyki i nagrań video (zrealizowanych przez Oxo factory) miało na celu zbliżenie do siebie artystów rożnych narodowości i rozpoczęcie międzykulturowego dialogu. Tego samego dnia wystąpił też zespół Urban Desert. Ich motto to „kochać niezależnie od naszego zróżnicowania”.

 

KONCERT (4)
Konferencja „Transfery sukcesu” – Pangea Polska – Warszawa 2011 – Katowice 2012 

 

PANGEA POLSKA powstała w 2010; skupia młodych profesjonalistów aktywnych międzynarodowo w zakresie tworzenia spójnej platformy spajającej przedsiębiorców, naukowców oraz reprezentantów kultury w kraju i zagranicą, pracy na rzecz ich rozwoju, oraz popularyzacji ich działalności. Grupa jest współorganizatorem konferencji „Transfery Sukcesu”, której celem jest dyskusja na temat kształtowania się współczesnej gospodarki w oparciu o nowe pokolenie profesjonalistów. Członkowie stowarzyszenia Florek Entertainment uczestniczyli w dwóch edycjach wydarzenia: w Warszawie w 2011 r. i w Katowicach w 2012 r.

 

KONCERT (6)
Koncert Noworoczny „Chopin w Krainie żubra” –  Żelazowa Wola – 1.01.2013

 

Światowy Koncert pod tytułem „Chopin w krainie Żubra” odbył się 12 stycznia 2013 roku z udziałem wybitnych gwiazd muzyki klasycznej z Polski, Chin, Korei Południowej, Wietnamu. Na Koncercie wystąpili wybitni artyści fortepianu, wiolonczeli, śpiewu, mogliśmy też podziwiać mistrzowskie wykonanie „kata” karate tradycyjnego z akompaniamentem muzyki Fryderyka Chopina. W wydarzeniu brali też udział liczni przedsiębiorcy. Była to doskonała okazja do zaprezentowania swoich możliwości produkcyjnych, handlowych i usługowych. 

W koncercie udział wzięli : 1. Man Li (Chiny) – najwybitniejsza pianistka chińska na świecie 2. Izabela Kopeć ( Polska) – piąty mezzosopran na świecie, wokalistka, kompozytor i producent muzyczny 3. Kim Ae Ran (Korea Południowa) – diva operowa 4. Sohn Ye Young (Korea Południowa) – diva operowa 5. Chris Rafael Wnuk, (Polska) – kompozytor i pianista, autor muzyki granej w ponad 60 krajach. Członek Polskiej Akademii Filmowej. 6. Karolina Le Thu Quynh (Wietnam) – wschodząca gwiazda pianina z Wietnamu 7. Aneta Stefańska (Polska) – 16-letnia nadzieja polskiej wiolonczeli. Stowarzyszenie Florek Entertainment było partnerem wydarzenia.

KONCERT (9)Koncert – Cindy Bao & The Danny D

Stowarzyszenie F&E przyczyniło się do powstania duetu polsko-chińskiego ze słynną, chińska piosenkarka Cindy Bao oraz Danielem Howorusem (The Danny D). Został w tym celu zorganizowany wyjazd do Pekinu, gdzie odbyły sie nagrania do nowej płyty oraz liczne spotkania z chińskimi partnerami wspierającymi nasz projekt.

W ramach  tej współpracy udało nam się zorganizować następujące koncerty:

  • Koncert Cindy Bao & The Danny D  podczas  największego koncertu w Polsce – SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW 2012 (zobacz)
  • Z okazji Nowego Roku Chinskiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się drugi koncert Cindy Bao & The Danny D przy udziale wielu znakomitych artystów z Chin.
  • Trzeci i ostatni koncert odbył się 5 lipca 2015 w « Palais de la Mediteranée w Nicei. Uczestniczyła w nim m. in. mniejszość chińska i prezydent UNESCO. Tym razem Cindy Bao zaśpiewała w duecie z polskim śpiewakiem z opery „La Scala” z Mediolanu – Z Andrzejem Głowienką.

KONCERT (11)Wernisaże, wystawy

Cire Dime

La Galerie Mailletz

Galerie Haracca

Espace Pierrre Cardin « Busines & Art »

 

.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *